У Національному авіаційному університеті  в Києві відбулася підсумкова конференція ІІ-го Всеукраїнського конкурсу «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні-2016».

За результатами оцінювання конкурсних робіт, серед переможців були й представники Житомирського національного агроекологічного університету.

Зокрема, дипломом ІІ ступеня у номінації «Оцінка екологічних ризиків та екоуправління» був нагороджений студент 6 курсу факультету екології і права спеціальності  «Екологія та охорона навколишнього середовища» Котвицький Б. В. (керівник наукової роботи к.с.-г.н., доц.. Бордюг Н. С.).

У номінації «Екологічна безпека у транспортній галузі»  диплом ІІ ступеня  отримали к.с.-г.н., доц. Бордюг Н. С. та студент 4 курсу факультету екології і права ЖНАЕУ Ломака О. Ф.

Учасники конференції мали змогу пройти майстер-клас «Сучасні екологічні виклики. Тенденції сталого розвитку та раціональне природокористування» та отримати відповідні сертифікати.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України