До 22 травня у Житомирському національному агроекологічному факультеті триває Тиждень безпеки дорожнього руху.

Зокрема, 16 травня на технологічному факультеті ЖНАЕУ для студентів 2, 3 та 4 курсів наставники академічних груп: Шуляр А. Л., Слюсар М. В., Ткачук В. П., Ткачук В. І., а також викладачі Барановська В.А., Вербельчук Т.В., Ковальчук І.І. провели виховні години «Безпека на дорозі – безпека життя».

Це профілактична робота щодо попередження травматизму, уважного ставлення до безпеки людини; формування світоглядних та етичних основ, здорового способу життя, гармонізованих із природними, технічними та соціальними чинниками, усвідомлення необхідності вироблення правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті під час трудової діяльності чи у соціальному середовищі.