У рамках відзначення свята Покрови та з нагоди Дня Захисника України 14 жовтня  2016 р. на Замковій Горі житомиряни змогли побувати на справжньому Покровському весіллі із стародавніми обрядами й традиціями, скуштувати козацький куліш, взяти участь у майстер-класах, послухати військовий оркестр тощо.

Крім цього, студенти і викладачі технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету облаштували для відвідувачів «живий куточок» ,так званий міні-зоопарк зі свійськими тваринами.

Дітки могли подивитися на них, погладити, погодувати і сфотографуватися. Також діяла зона, де було представлено приладдя пасічника і продукція бджільництва, що виготовляється на базі технологічного факультету ЖНАЕУ.

Студенти агроуніверситету розважали присутніх українськими піснями й танцями.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України