У Домі української культури в Житомирі напередодні Дня Захисника України відкрилася виставка портретів художника та волонтера Ігоря Сеня з Іршанська.

Його роботи були створені протягом кількох останніх місяців у техніці сухого пензля олійними фарбами на папері.

Волонтери Юлія Толмачова, Галина Алмазова, Юрій Касьянов, Олексій Ліпіріді, десантники 95 бригади, військовослужбовці 93 бригади і 54 ОРБ, командувач ВДВ ЗСУ Михайло Забродський, бійці Правого сектору і батальйонів «Айдар», «Донбас», «Херсон», Святої Марії, письменник Сергій Лойко та актор Олексій Горбунов, артисти Джамала і «Кузьма» та багато інших.

Саме портрети цих людей, які творять сучасну історію країни, оглянули під час візиту на виставку студенти технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету.

Кажуть, що  експозиція вразила їх своєю неповторністю, вишуканістю та глибиною.

На виставці більше 30-и портретів, у тому числі й автопортрет. Частину із них автор демонстрував на своїй сторінці у соцмережі, але також є кілька абсолютно нових картин, які до цього не бачив ніхто.

Крім того, студенти цього ж факультету також відвідали відкриття виставки «Листи героям» заслуженого художника України Юрія Камишного.

«Юрій Камишний представив свої нові патріотичні твори, які відіграють величезну роль для розвитку країни і зміцнення нації, залишаються у  пам’яті незабутніми емоціями та враженнями», – наголосила  заступник декана з виховної роботи технологічного факультету ЖНАЕУ Тетяна Вербельчук.