8 студентів ЖНАЕУ склали тест на базове володіння англійською мовою (Key English Test). Екзамен проводився у Житомирському національному агроекологічному університеті спеціальним підрозділом Кембриджського університету. Це дало можливість студентам підтвердити свої знання англійської мови на міжнародному рівні. Позаду у молодих людей чотиримісячна підготовка, цікаві і насичені курси, які проводили викладачі нашого університету. Маючи сертифікат міжнародного зразка, студенти зможуть успішно працювати та стажуватись за кордоном.

Наступне тестування відбудеться в ЖНАЕУ 18 березня 2017 року. Реєстрація – до 1 березня 2017 року.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни