Святий Миколай  з подарунками, солодощами та фруктами 19 грудня завітав до маленьких пацієнтів  відділення онкогематології Житомирської обласної дитячої лікарні та дитячого психоневрологічного відділення Житомирської психіатричної лікарні.

Таку акцію вже традиційно влаштовують студенти Житомирського національного агроекологічного університету за підтримки керівництва ВНЗ.

Для дітвори, окрім гостинців, готують також концертну програму зі співами, іграми та вітаннями Миколая.

Кошти на подарунки студенти збирають самостійно під час благодійних акцій або ж віддають зі своїх заощаджень, премій тощо.

Аби святковий сюрприз дійсно вдався, попередньо дітей просять написати про свою мрію в листі до Миколая, а тоді студенти беруться виконувати бажання.

«У онковідділенні діти проходять тривале лікування і багатьом доводиться повертатися сюди неодноразово, – говорить голова профкому ЖНАЕУ Олександр Лопатюк. – Звичайно, ми намагаємося  відвідувати малечу, щось приносити, передавати. У такий святковий день не могли оминути їх увагою. Наш студентський актив – профком та студентська рада,  залюбки вирішив приєднатися до акції, адже всі розуміють, що для таких дітей  дуже важливі позитивні враження та емоції. Подарунки вони отримували з рук Миколая».

Із дитячим відділенням психіатричної лікарні у ЖНАЕУ досвід співпраці більше 10 років. За цей час встигли стати гарними друзями.

Сюди 19 грудня Святий Миколай навідався разом із помічники з агроуніверситету. У торбині приніс смаколики та розвиваючі ігри.

«Сьогодні такий день, коли  діти особливо чекають на подарунки. Святий Миколай приходить у кожен дім і навіть у лікарняні палати, – каже проректор   з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку ЖНАЕУ Іван Мартинчук. –  Наш Миколай у компанії талановитої студентської молоді у цьому закладі не вперше і щоразу нас гарно зустрічають, готуються. Дітки розповідають вірші, співають, танцюють, разом зі студентами грають у тематичні ігри. Ми ділимось із ними своїм теплом, даруємо відчуття свята і сподіваємося на швидке одужання».

На знак вдячності від пацієнтів та колективу відділення Житомирському національму агроекологічному університету передали подяку та сувенірну ялинку.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни