Вже понад 10 років студенти Житомирського національного агроекологічного університету опікуються дитячим психоневрологічним відділенням  обласної психіатричної лікарні № 1.

Своїх маленьких друзів відвідують на свята – влаштовують концерти, вистави, вітають, дарують подарунки і солодощі, а також здійснюють мрії малечі.

У ЖНАЕУ студенти знають, що їх візиту  маленькі пацієнти  завжди раді, тож намагаються бувати там якомога частіше.

Під час чергової поїздки – 17 червня – профком студентів спільно із студентською радою ЖНАЕУ та за сприяння ректорату взялися фарбувати ігровий майданчик на прилеглій території.

Згадують, що лавки, столи та інші дворові забави кілька років тому робили спільно власними руками і відтоді час від часу поновлюють вигляд майданчика, на який виходять вікна відділення.

Взявши у руки пензлі та яскраві фарби, вже за кілька годин студенти агроуніверситету із різних факультетів разом із ректором Олегом Скиданом, проректором з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іваном Мартинчуком,  головою профкому студентів Олександром Лопатюком і головою студради Євгеном Романюком надали майданчику справжній літній вигляд. Там, незважаючи на погоду, завжди буде сонячно й квітучо.

За постійну співпрацю і допомогу завідувачка відділення Тетяна Шевченко передала подяку студентам ЖНАЕУ.

«Важливо, аби наші дітки відчували підтримку інших. Ви це виявляєте із року в рік і ми знаємо, що у стінах агроуніверситету маємо справжніх і надійних друзів, – зауважила Тетяна Шевченко. – Вкотре свою небайдужість виявляють і студенти, і їхні керівники. Приїздіть до нас на ігри, спілкування, адже нашим дітям потрібні наставники із такого середовища».

Тетяна Шевченко також провела екскурсію відділенням, частину з якого відремонтували у минулому році. Демонструвала нові кабінети, палати, коридори, а ще показала дерево, де, поряд з іншими меценатами, благодійниками і волонтерами, що підтримують відділення, є також згадка і про Житомирський національний агроекологічний університет.

«Мені приємно бути причетним до справи, яка була започаткована ще до мого призначення. Агроуніверситет має багато гарних традицій, серед яких і ось такі соціальні проекти, – відзначив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. – Студенти проявляють ініціативу, а наше завдання – підтримати їхні гарні починання. Власне, фарбу для роботи було придбано за кошти студентів, адже частину своїх грошей, які отримували у якості премій, вони пожертвували саме на потреби цього та онкологічного відділень».