У народознавчому комплексі кафедри суспільних наук факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету 22 листопада відбувся екскурс «Старожитності українського села».

Студенти І курсу агрономічного факультету ЖНАЕУ в ході вивчення навчальної дисципліни «Історія та культура України» провели екскурсію-презентацію про експонати, зібрані у народознавчому комплексі, які присвячені українському селу.

Тут представлені знаряддя праці, гончарні вироби, предмети побуту. Особливе місце в експозиції займають старовинні вишиті рушники та оздоблений вишивкою автентичний одяг.

Більшість експонатів мають давню історію, датовану ХІХ століттям. Народознавчий комплекс відкритий для усіх бажаючих глибше пізнати історію українського стародавнього побуту.