Вже традиційними стали зустрічі студентів Житомирського національного агроекологічного університету з представниками корпорації «Сварог Вест Груп».

Зокрема, 8 вересня поспілкуватися із ними мали можливість студенти агрономічного факультету, які дізналися? що «Сварог Вест Груп» – це відносно молода аграрна компанія, яка динамічно розвивається, займається виробництвом і постачанням якісних, корисних і екологічно чистих продуктів. У 2015 році, за версією «Forbes Україна», корпорація очолила рейтинг найефективніших агрокомпаній країни.

Наразі корпорація об’єднує підприємства, які розташовані у Хмельницькій, Чернівецькій та Житомирській областях і працюють у всіх сферах сільського господарства (рослинництві, тваринництві, садівництві та переробці). Щороку корпорація розширює виробничі горизонти та дбає про забезпечення високої якості продукції.

У «Сварог Вест Груп» працює більше 4,5 тисячі співробітників та знаходиться 80 тисяч га землі в обробітку.

Студенти не лише дізналися про діяльність корпорації, її структурні підрозділи, а також про  можливість стажування і подальшого працевлаштування.

Зокрема, головна увага була зосереджена саме на перевагах проходження  студентами практики  на підприємствах «Сварог Вест Груп», відвідування семінарів і тренінгів, написання науково-дослідницьких робіт, навчання у цільовій групі тощо.

Основні напрямки діяльності підприємств корпорації:

• Рослинництво – вирощування зернових, олійних і технічних культур;
  • виробництво насіннєвого матеріалу;
  • виробництво цукру;
  • молочне скотарство;
  • садівництво;
  • доробка та зберігання продукції (сучасні зерно- та фруктосховища);
  • сучасні МТС.

«Ми – це відкрита система, яка знаходиться у постійному пошуку та розвитку, система, яка здатна створювати унікальне. У нас єдина сфера корпоративних бізнесів, які, взаємодоповнюючи та посилюючи один одного, знаходяться у гармонійному розвитку. Ми – це організація, яка прагне до постійного самовдосконалення співробітників як єдиної команди однодумців», – зауважили під час зустрічі зі студентами у ЖНАЕУ представники корпорації.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України