На минулому тижні у парку ім. Ю. Гагаріна, з ініціативи шахової школи «Інтелект», розпочалися відновлювальні роботи шахового павільойону.

Як розповідає засновник школи, майстер спорту Ігор Випханюк, вони давно обговорювали ідею відновлення павільйону, і так співпало, що новий керівник КП «Парк» Володимир Шуст теж шукав можливість знову зробити це приміщення функціональним.

«Кілька останніх років тут не проводилося ніяких заходів, зустрічей чи ігор, – говорить Випханюк. – Ми вирішили, що цього літа павільйон має запрацювати і вже навіть шукали спонсорів для цього. Поспілкувалися з директором парку – і наша мета співпала. Усі матеріали – фарбу, лак, пензлики нам безпосередньо надав Шуст, а працівники парку навіть самостійно виконали частину робіт. Він погодився надати усе необхідне, а ми закликали усіх охочих разом з нами приєднатися до акції з відновлення павільйону».

Зазначимо, що 18 квітня павільйон допомагали фарбувати і лакувати студенти першого курсу технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету.

Виявилося, що про існування такого павільйону раніше вони не знали, але коли почули інформацію із закликом допомогти, то вирішили відгукнутися. До того ж, деякі студенти і самі грають у шахи, хоча й не на професійному рівні. Кажуть, що обов’язково прийдуть зіграти в оновленому павільйоні.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України