З нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом профком студентів та студентська рада Житомирського національного агроекологічного університету ініціювала проведення донорської акції.

Зокрема, з 1 грудня 2016 року встигли здати більше півсотні студентів різних факультетів ЖНАЕУ.

«Такі акції проводимо в нашому агроекологічному університеті щорічно, а також, за бажанням, студенти можуть стати донорами у будь-який час. Крім цього, відслідковуємо і поширюємо інформацію про необхідність термінового донорства для дітей, інше. Нині вирішили стартувати з 1 грудня, коли відзначається День боротьби зі СНІДом. Студенти відгукнулися на нашу пропозицію і майже щодня з самого ранку організовуються групами і їздять у  Житомирський обласний центр крові. Попередньо надаємо їм довідкову інформацію щодо донорства – хто і як може здати кров, як треба готуватися до цього тощо. Студенти добре розуміють, що у будь-який момент їхня кров може врятувати життя інших», – пояснює голова профкому студентів ЖНАЕУ Олександр Лопатюк.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни