Студенти-старшокурсники спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» Житомирського національного агроекологічного університету зустрілись із потенційним роботодавцем – ПриватБанком.

Амбіційним, цілеспрямованим студентам, які шукають розвитку й офіційної роботи, заступник директора Житомирського РУ ПриватБанку Вадим Давидюк розповів про специфіку діяльності ПриватБанку, перспективу кар’єрного росту для новачків та ознайомив з банківськими продуктами і послугами.

ПриватБанк запрошує на роботу студентів! На працівників чекає офіційне працевлаштування на різних посадах, висока заробітна плата та бонуси за якісну роботу.

Банк пропонує:

• роботу спеціаліста з обслуговування клієнтів, персонального фінансового консультанта (робота з клієнтами);
  • навчання новачків;
  • офіційне оформлення та повний соціальний пакет (щорічна оплачувана відпустка – 24 календарних дні; участь у програмі недержавного пенсійного фонду);
  • стабільний високий дохід;
  • можливість кар’єрного росту;
  • робота в дружній і згуртованій команді;
  • зручний для працівників графік роботи.

“У ПриватБанку можна здобути цікавий досвід і водночас навчитися самостійно заробляти. Багато працівників нашого банку ще студентами влаштувалися на роботу і за декілька років пройшли шлях від спеціаліста з обслуговування клієнтів до керівників відділень і напрямків”, – зазначив Вадим Давидюк.

Кожен новачок, який приходить у ПриватБанк на роботу, отримує нескладне дистанційне навчання. Робота у самому колективі також побудована таким чином, щоб новачок міг швидко адаптуватися.

Для мотивації розвиватись в роботі, у ПриватБанку є система бонусів і преміювання. Кожен безпосередньо може впливати на рівень свого доходу.

Крім працевлаштування, студенти ЖНАЕУ можуть пройти онлайн-практику у ПриватБанку, за результатами якої студенти з найвищими балами будуть зараховані до кадрового резерву банку. Детальніше – practice.privatbank.ua

Під час зустрічі студенти, а також присутні викладачі, мали змогу також ознайомитися з банківськими продуктами і послугами, навчитися купувати залізничні квитки через ПриватБанк та виконувати інші операції.

З питань працевлаштування звертайтеся за номером телефону +38(067)332-236 (Вадим Васильович), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або ж чекаємо за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, 99 (3 поверх, приймальня).

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни