За успіхи у навчанні, активну участь у громадському та науковому житті стипендіями Верховної Ради України та Президента відзначено студентів Житомирського національного агроекологічного університету.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1214 від 7 жовтня  призначено академічні стипендії Президента України (становить 1356 грн) на І семестр 2016–2017 н. р студентам  ЖНАЕУ – Ірині Дорошенко та Юлії Нікітіній.

Відповідно до наказу Міносвіти № 1213 від 7 жовтня протягом усього навчального року іменну стипендію Верховної Ради України (становить 1243 грн) отримуватиме Аліна Коваль.

Нагадаємо, що доценту кафедри КТіМС факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету Катерині Молодецькій нещодавно було призначено стипендію Кабінету Міністрів України.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України