На День міста 4 вересня на майдані Соборному відбулося культурно-спортивне свято, активну участь в якому взяли студенти та викладачі Житомирського національного агроекологічного університету.

Зокрема, у показовому поєдинку з кікбоксингу  свої спортивні вміння і навики представив студент агрономічного факультету ЖНАЕУ, чемпіон України серед юніорів, кандидат у майстри спорту України Єгор Фролов.

Свої досягнення також продемонстрував і спортивний клуб Житомирського національного агроекологічного університету.

Крім цього, серед організаторів та суддів Першого космічного напівмарафону  були старші викладачі кафедри фізичного виховання ЖНАЕУ Пантус Олена Олександрівна та Сметаннікова Тетяна Володимирівна.