На День міста 4 вересня на майдані Соборному відбулося культурно-спортивне свято, активну участь в якому взяли студенти та викладачі Житомирського національного агроекологічного університету.

Зокрема, у показовому поєдинку з кікбоксингу  свої спортивні вміння і навики представив студент агрономічного факультету ЖНАЕУ, чемпіон України серед юніорів, кандидат у майстри спорту України Єгор Фролов.

Свої досягнення також продемонстрував і спортивний клуб Житомирського національного агроекологічного університету.

Крім цього, серед організаторів та суддів Першого космічного напівмарафону  були старші викладачі кафедри фізичного виховання ЖНАЕУ Пантус Олена Олександрівна та Сметаннікова Тетяна Володимирівна.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни