Вже стало традицією в університеті наприкінці кожного року проводити спортивний вечір, присвячений підсумкам спортивного року. На цьому святі вшановуються кращі спортсмени та їх тренери, викладачі та співробітники, які брали участь у змаганнях Спартакіади «Здоров’я», нагороджуються команди переможці Спартакіади ЖНАЕУ.

В 2014,2015 р., відбулось багато спортивних змагань, чемпіонати м. Житомира, області, Всеукраїнські спортивні змагання Мінагрополітики та продовольства України, чемпіонати України, міжнародні змагання.

Свято розпочалось із вітання провідних спортсменів університету. Глядачі гаряче вітали наших студентів, майстрів спорту, переможців всеукраїнських та міжнародних змагань.

Студент 5 курсу інженерно-технічного факультету, майстер спорту Олексій Прохорчук став срібним призером чемпіонату Європи з гирьового спорту.

В цьому році аспірант інженерно-технічного факультету Олександр Шевчик став бронзовим призером  чемпіонату світу серед студентів з боротьби самбо, переможцем Кубку України і став майстром спорту.

Чемпіоном України з гирьового спорту став студент технологічного факультету Євгеній Колесник і вперше виконав норматив майстра спорту.

Майстер спорту з триатлону, студентка екологічного факультету Діана Машевська неодноразово ставала призером та чемпіоном України як серед дорослих так і серед юніорів.

Студент І курсу агрономічного факультету Руслан Пашаєв на чемпіонаті України з боксу серед чоловіків виборов нагороду і вперше виконав норматив майстра спорту України. Руслана включено до складу збірної команди України з боксу.

Виступали наші студенти і в інших змаганнях з різних видів спорту і досягли вагомих результатів.

Тільки за останні п’ять років дев’ять студентів стали майстрами спорту з різних видів спорту.

За успішне навчання та поєднання його з активною громадською роботою, а також досягнення високих спортивних результатів були нагороджені цінними подарунками, почесними грамотами студенти випускних курсів.

Далі були підбиті підсумки Спартакіад університету. Нещодавно закінчилась Спартакіада «Здоров’я»  серед викладачів та співробітників. Змагання проходили дуже цікаво, емоційно і у безкомпромісній боротьбі. Програма Спартакіади складалася з настільного тенісу, шахів, футболу, волейболу, баскетболу та дартсу. У змаганнях взяли участь співробітники усіх факультетів. У загальнокомандному заліку місця розподілились таким чином: перше місце вибороли викладачі факультету інженерно-технічного факультету, друге місце – викладачі факультету лісового господарства, третє місце посіли викладачі технологічного факультету.

За підсумками ХХ Спартакіади ЖНАЕУ серед факультетів, які проводились у 2015 році, перше загальнокомандне місце зайняли студенти технологічного факультету, друге – агрономічного факультету і третє екологічного факультету.

У вересні-листопаді цього року проводилась Спартакіада серед студентів І курсу. Спортивні змагання проводились у двадцяти видах спорту. У комплексному підрахунку змагань Спартакіади першокурсників, перше місце зайняла команда екологічного факультету, друге місце команда агрономічного факультету і третє – команда інженерно-технічного факультету.

Дипломами та почесними грамотами за досягнуті успіхи у 2015 році були нагороджені викладачі кафедри фізичного виховання.

Нагороди студентам та співробітників,  вручали ректор університету О.В.Скидан, перший заступник голови Житомирської обласної ради В.В.Ширма, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації С.М.Гресь, заступник начальника обласного відділення з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України О.В.Шуршава.

Дуже зворушливим виявилось вітання ректора університету Олега Васильовича Скидана відомим спортивним працівникам.

І.М.Беліков та В.О.Шпит протягом багатьох років плідно співпрацюють з нашим університетом, кафедрою фізвиховання, спортивним клубом і багато в чому допомагають в організації спортивної роботи.

Далі відбулось відкриття  ХХІ Спартакіади ЖНАЕУ. Право підняти прапор України на честь відкриття було надано, майстрам спорту Діані Машевській та Олексію Прохорчуку.

Дуже цікавою виявилась спортивно-розважальна програма, до якої увійшли виступи з акробатики, кікбоксингу, карате. Студенти взяли участь у різноманітних спортивних конкурсах, виконували пісні.

Кафедра фізичного виховання