З нагоди Дня Свободи та Гідності у приміщенні Житомирської міськради  21 листопада 2016 року відкрили фотовиставку «Три революції»: Революція на граніті 1990 року, Помаранчева революція 2004 року, Революція Гідності 2013–2014 років.

«Ці фотографії дуже різні, вони зібрані з різних архівів та поєднують у собі три революції. Головна мета цієї виставки – через бачення молоді показати події тих часів. Можна побачити, що на фото переважає романтизм та максималізм, і я хочу сказати, що саме ці речі потім стають державотворчими процесами, які змінюють майбутнє», – розповіла начальник управління сім'ї молоді та спорту міськради Ірина Ковальчук.

У рамках відкриття виставки відбулося також відзначення кращих студентів  навчальних закладів міста.

«Тут зібралися найкращі студенти  Житомира, тому я хочу, щоб кожен із вас знав і пам’ятав, що одна людина нічого не варта порівняно із спільнотою людей, яких поєднує одна мета та ідея. Комусь вона може здаватися неможливою, але коли усі збираються разом, то ця ідея має право на життя. Так змінюється майбутнє. Нашим майбутнім є студентство», зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

Дипломи та подарунки від міськради отримали студенти Житомирського  національного агроекологічного університету:

- «Кращий науковець ВНЗ» Юлія Нікітіна;

- «Кращий спортсмен ВНЗ» Євгеній Колесник ;

- «Кращий волонтер ВНЗ»Інна Климчук;

- «Лідер студентського самоврядування» Юлія Левківська.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки