«Pantheon Farming» являє собою професійну систему управління агропідприємством будь-якого розміру і напрямку. Вона дозволяє зберігати, контролювати і аналізувати всю інформацію господарства в єдиній системі. ЇЇ місією є підвищення прибутку і покращання якості продукції агровиробників через систему ефективного планування і управління ресурсами господарства.

В семінарі брали участь представники кафедр «Фінансів і кредиту», «Інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності », «Економічної теорії та інтелектуальної власності».

Планується протягом травня місяця 2016 року провести аналогічні семінари з викладачами кафедр інших факультетів, а також провести презентацію програмного продукту Pantheon Farming для студентів.