25 листопада кафедрою суспільних наук проведено круглий стіл «Спадщина Андрея Шептицького: уроки минулого для сучасної України», присвячений відзначенню 150-річчя з дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького.

В рамках заходу відбувся перегляд документального фільму про Андрея Шептицького «Богові і людям».

На обговорення було представлено доповіді викладачів та студентів:

Суліменко Олександр Григорович, кандидат історичних наук, доцент.

Тема доповіді: «А. Шептицький – меценат і благодійник».

Ткаченко Владислав, студент агрономічного факультету.

Тема доповіді:«Роль митрополита Андрея Шептицького в об’єднанні українських церков» (Науковий керівник: Мельничук В. В., кандидат філософських наук, старший викладач).

Дрозд Варвара, студентка екологічного факультету.

Тема доповіді: «Андрей Шептицький як політик і дипломат» (Науковий керівник: Сініцький А. Ц., кандидат історичних наук, доцент).

Грубник Євгенія, студентка технологічного факультету.

Тема доповіді: «Внесок А. Шептицького в розвиток освіти на західноукраїнських землях» (Науковий керівник: Мельничук В. В., кандидат філософських наук, старший викладач).

Мороз Катерина, студентка технологічного факультету.

Тема доповіді: «Підтримка молоді як один з пріоритетних напрямів діяльності митрополита А. Шептицького» (Науковий керівник: Мельничук В. В., кандидат філософських наук, старший викладач).

Стернійчук Юлія, студентка технологічного факультету.

Тема доповіді: «Бізнесові проекти А. Шептицького» (Науковий керівник: Мельничук В. В., кандидат філософських наук, старший викладач).

Стащук Микола, студент агрономічного факультету.

Тема доповіді: «Діяльність А. Шептицького в 1939 – 1941 рр.» (Науковий керівник: Суліменко О. Г., кандидат історичних наук, доцент).

Прес-служба ЖНАЕУ

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України