Виставка, присвячена 25-річчю Незалежності Республіки Словенія, відкрилася у Житомирі 2 вересня 2016 року.

На запрошення організаторів участь у заході взяли ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан та проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку ЖНАЕУ, депутат міськради  Іван Мартинчук.

Відкрила виставку Надзвичайний і Повноважний Посол Словенії в Україні Наташа Прах.

«Україна була першою з країн, які визнали незалежність Словенії. За чверть століття ми встановили справжню дружбу і бачимо Україну як нашого важливого політичного та економічного партнера. Ми підтримуємо Україну в її справедливій боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність. Словенія ніколи не визнає незаконну анексію Криму і закликає всі сторони, в першу чергу – Російську Федерацію, оперативно та у повному обсязі виконувати Мінські домовленості. Уряд Словенії високо цінує прихильність України до політичної асоціації та економічної інтеграції в ЄС», – наголосила Надзвичайний і Повноважний Посол Словенії в Україні Наташа Прах.

Виставка дасть змогу житомирянам відкрити для себе культуру та самобутність Словенії.

Із експозицією у 40 світлин житомиряни можуть ознайомитися протягом 2–8 вересня 2016 р. у Домі української культури.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни