До складу Громадської ради, при Житомирському міському голові, зараз входять 12  осіб, серед яких і ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан.

«Наразі завершується підготовка в організації постійно діючого колегіального консультативно-дорадчого органу при міському голові – Громадської ради. Цей орган гарантуватиме участь громадян у вирішенні питань місцевого значення, здійснюватиме громадський контроль за діяльністю виконавчих органів міської ради, налагоджуватиме ефективну взаємодію цих органів з громадськістю, враховуватиме громадську думку під час здійснення виконавчим комітетом Житомирської міської ради функцій і повноважень місцевого самоврядування.

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин особисто контролює питання створення Громадської ради. На даний момент розпорядження міського голови про її створення готується до підпису, але вже зараз стало відомо, хто саме увійде до складу Громадської ради при Житомирському міському голові.

Всі ці люди – є представниками різних інститутів громадянського суспільства: учасники АТО та волонтери, представники сфер медицини, освіти, релігії та культури», – відзначають у Житомирській міськраді.

Довідка. Скидан Олег Васильович народився 1 червня 1977 року в смт Народичі Житомирської області.

У 1994 р. із золотою медаллю закінчив Андрушівську середню школу (Житомирська область). У 2000 р. закінчив з відзнакою Державну агроекологічну академію України (м. Житомир), отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємства».

У 1998-1999 рр. проходив річне стажування в Німеччині за програмою DEULA. У 2000-2004 рр. працював у головному управлінні економіки Житомирської облдержадміністрації на посадах провідного, головного спеціаліста, заступника начальника відділу, начальника відділу цінової політики, фінансових відносин та сфери обслуговування.

З 2004 р. по теперішній час працює в Житомирському національному агроекологічному університеті (на посадах асистента, старшого викладача, доцента, завідувача кафедри). З 2011 р. по 2015 р. працював на посаді проректора з наукової роботи та інноваційного розвитку, з листопада 2015 р. – ректор Житомирського національного агроекологічного університету.

У 2009 р. в ННЦ «Інститут аграрної економіки» НААНУ захистив докторську дисертацію на тему «Організаційно-економічний механізм формування аграрної політики України». Професор кафедри менеджменту інвестиційної діяльності (2015 р.).

Лауреат Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України, Лауреат Премії Президента України для молодих вчених, Іменний стипендіат Верховної Ради України у 2011 та 2012 роках; володар гранту Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених та гранту Президента України для обдарованої молоді.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України