6 грудня в школі № 8 м. Житомир відбулося свято «Містер школа 2016», присвячене Дню української армії.

З метою профорієнтаційної роботи та налагодження дружніх стосунків між Житомирським національним агроекологічним університетом  та школою, у святі взяли участь студенти університету.

Студент технологічного факультету Микола Мосійчук виступив з показовими вправами  та жонглюванням з гирями, а студент  агрономічного факультету Андрій Бойчук привітав усіх гарною піснею.

Зустріч була організована старшим викладачем кафедри фізичного виховання Д. О. Дзензелюком та завідувачем відділу соціального та гуманітарного розвитку Н. В. Харитоновою.

Кафедра фізичного виховання

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки