14 квітня 2016 року викладачі факультету «Екології і права» на чолі з деканом Данкевичем Є. М. провели профорієнтаційну роботу в загально-освітніх школах і гімназіях Коростенського району та м. Коростень.

Зокрема, в Лісівщинській середній ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ушомирській гімназії, Поліській середній ЗОШ І-ІІІ ступенів, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13
м. Коростень, Коростенскій міській гімназії № 4, Коростенскій міській гімназії № 7, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 м. Коростень, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5
м. Коростень, Грозинській гімназії.

Головною метою профорієнтаційної роботи у вищезазначених школах району було пропагування університету як ВНЗ, що готує висококваліфікованих фахівців за багатьма спеціальностями, відбір найбільш підготовлених випускників загальноосвітніх навчальних закладів для вступу до університету. Адже сучасній молодій людині досить складно здійснити вибір професії з урахуванням покликання, нахилів, здібностей через те, що варіантів вибору кар'єри у сучасному суспільстві досить багато, а молоді люди ще не достатньо орієнтуються в особливостях різних професій.

Школярів зацікавила інформація про матеріально-технічну базу університету, нові освітні програми, стажування і фахові практики за кордоном та  дозвілля студентів. Було показано презентації, розповсюджено буклети  та інші матеріали з інформацією про правила вступу та переваги навчання у нашому вузі.

Бесіди проходили в дружній, теплій обстановці в режимі діалогу, ставилося багато питань. Відчувалася зацікавленість випускників до подальшого навчання саме в нашому університеті.

Після  завершення заходу викладачі університету побажали випускникам вступати до Житомирського національного агроекологічного університету та стати справжніми професіоналами своєї справи.

Така робота і надалі буде проводитися співробітниками факультету.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни