Дізнатися більше про випічку хліба, виробництво олії  та продукцію бджільництва, приготування фіточаїв і молочних продуктів, дресуру собак у домашніх умовах, організацію садово-паркового господарства чи власного бізнесу,  а ще спробувати провести хіміко-аналітичні дослідження і експрес-аналізи, а також щеплення та формування крон плодових дерев і навіть попрацювати над створенням власного унікального сучасного бренду могли школярі  Житомира й області під час регіонального проекту «Професійна платформа-2017».

Свої двері для них 17 лютого відкрив Житомирський національний агроекологічний університет.

Пізнавальний захід  запровадили задля ефективного механізму налагодження діалогу між школами, учнями – майбутніми абітурієнтами як потенційними студентами ЖНАЕУ та самим ЖНАЕУ.

Відвідувачі мали реальну можливість відвідати аудиторії, лабораторії та музей агроуніверситету, посидіти за студентськими партами, поспілкуватися із деканами факультетів і викладачами, отримати відповіді на свої питання, взяти участь у майстер-класах та інтелектуальних іграх. Крім цього, для абітурієнтів додатково підготували  роздаткові матеріали з інформацією про ЖНАЕУ, спеціальності, можливості та перспективи навчання в одному з кращих ВНЗ Житомирщини.

«Наш університет має свою історію й традиції. Нам є що показати і є чому навчити, – звернувся до учасників «Професійної платформи» ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – Переконаний, що сьогоднішній захід у такому, дещо новому, форматі, допоміг вам дізнатися більше про Житомирський агроуніверситет. Для вас працювали професійні платформи – «Облік, аудит і оподаткування: мова бізнесу, економічної безпеки і багатства кожної людини», «Житомирщина туристична». За бажанням ви могли взяти участь турнірах –  «Історія міста Житомира», «Правовий брейн-ринг», «Турнір з фінансової грамотності» тощо. Крім цього, приєднатися до майстер-класів або ж відвідати музей екології лісу, музей ґрунтів, анатомічний музей факультету ветеринарної медицини, навчально-науково-виробничу клініку ветеринарної медицини, лабораторію акваріумного рибництва та аквадизайну, лабораторію геодезії та землеустрою, сонячну електростанцію.  Загалом, зимову «Професійну платформу» у Житомирському національному агроекологічному університеті відвідало близько півтисячі школярів. Хочу одразу сказати, що такі зустрічі  спільно з нашими партнерами – обласним центром зайнятості та управлінням освіти міськради –  ми плануємо проводити регулярно, тож кожен із вас обов’язково зможе побувати на тому чи іншому майстер-класі, у музеї чи на факультеті, де сьогодні бути не зміг».

Відзначимо, що, відповідно до формату заходу, учасники після реєстрації могли самостійно обрати свій подальший «маршрут», зважаючи на інтереси і професійні вподобання, а після завершення на усіх чекала зустріч із організаторами і концерт від творчих колективів та студентів ЖНАЕУ.

У рамках «Професійної платформи» абітурієнти могли пройти  інтерактивне тестування профспрямованості особистості, отримати консультації і рекомендації щодо інтересів та схильностей.  Таким чином, фахівці Житомирського обласного центру зайнятості допомагали їм обрати напрям навчання та  навчальний заклад,  знайомили молодь із принципами побудови кар’єри.

Присутня на зібранні директор Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна побажала, аби  інтереси школярів у подальшій професійній самореалізації співпадали із їхніми можливостями.

«Від правильно обраної професії залежить ваше майбутнє, – наголосила під час виступу Корінна. – Сьогодні ви зробили перший крок, відвідавши Житомирський національний агроекологічний університет. Тут вчать вирощувати хліб, обробляти землю, тут навчають кращих економістів, бухгалтерів, ветеринарів.   Наш центр відкритий для вас також, втім, дуже хотілося б, щоб за допомогою ви до нас зверталися якомога рідше. Хіба тоді, коли будуть потрібні кошти для старту власного бізнесу. У будь-який час можна завітати і пройти психологічне тестування із метою професійного самовизначення».

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України