19 квітня 2016 р., відповідно до наказу “Про невідкладні заходи щодо активізації профорієнтаційної роботи” та плану проведення профорієнтаційної роботи по ЖНАЕУ, робоча група у складі декана факультету екології і права д.е.н. Данкевича Є. М., викладачів кафедри правознавства: к.ю.н. Ляшенко Р.Д., к.і.н. Прокопенко І. П., Ширми Ю. В. та студента ІІІ курсу спеціальності “Правознавство” Степанчука Б. провела зустрічі з учнями 10–11-х класів ЗОШ м. Ємільчине та Ємільчинського району:Ємільчинської гімназії; Барашівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Киянської ЗОШ І-ІІІ ст.; Яблунецької ЗОШ І-ІІІ ст.; Сімаківської ЗОШ І-ІІІ ст.; Ємільчинської ЗОШ №1 І-ІІІ ст.; Кулішівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Під час заходу було роздано інформаційні буклети про ЖНАЕУ та надано консультації щодо особливостей навчання та дозвілля, проведено опитування майбутніх абітурієнтів, з метою визначення чинників, які впливають на вибір навчального закладу.

Науково-педагогічний колектив кафедри правознавства факультету екології і права та декан факультету Данкевич Є. М. висловлюють щиру вдячність за організацію зустрічей з учнями 10–11-х класів Ємільчинського району та м. Ємільчине:

першому заступнику голови Житомирської обласної ради – Ширмі Володимиру Васильовичу;

начальнику відділу освіти Ємільчинської районної державної адміністрації – Марчуку Анатолію Васильовичу;

заступнику начальника відділу освіти Ємільчинської районної державної адміністрації – Ширмі Наталії Василівні;

директору Ємільчинської гімназії – Коваленко Галині Миколаївні;

директору Барашівської ЗОШ І-ІІІ ст. – Бикову Олександру Івановичу;

директору Киянської ЗОШ І-ІІІ ст. – Бродецькій Тетяні Миколаївні;

директору Яблунецької ЗОШ І-ІІІ ст. – Миколаєнко Надії Федорівні;

директору Сімаківської ЗОШ І-ІІІ ст. – Кот Василю Миколайовичу;

директору Ємільчинської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. – Ярошук Галині Миколаївні;

директору Кулішівської ЗОШ І-ІІІ ст. – Фомішиній Галині Миколаївні;

директору Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. – Шевчуку Петру Євгеновичу.

З повагою, декан факультету екології і права д.е.н. Данкевич Є.М.

завідувач кафедри правознавства к.ю.н. Ляшенко Р.Д.