16 грудня 2016 року у Житомирському національному агроекологічному університеті (ЖНАЕУ) відбудеться презентація проекту програми Еразмус+ Жан Моне Модуль «Аграрна політика ЄС».

Основною метою проекту є отримання, засвоєння та розповсюдження знань щодо еволюційних засад, сучасного стану і перспектив розвитку Спільної аграрної політики ЄС.

Очікувані результати впровадження проекту:

– забезпечення фахової підготовки у сфері організації та ведення сучасного аграрного бізнесу на інноваційній основі та європейських підходах;

– розширення компетенції з питань теоретично-методологічних засад європейської аграрної політики;

– визначення цілей та інструментів аграрної політики;

– оцінка ефективності та пріоритетів європейської аграрної політики;

– виділення сільського розвитку як найважливішої складової САП ЄС;

– володіння основами сучасної практики ЄС в екологічному розвитку сільського господарства.

Даний проект покликаний сприяти встановленню тісних контактів у сфері міжнародного співробітництва  між викладачами і дослідниками, студентами та науковими колами, державними органами влади та громадянського суспільства. Студенти та науковці можуть обрати своє подальше навчання в країнах ЄС, що сприятиме їх майбутній професійній кар'єрі.

Запрошуємо вас приєднатися до участі у заході!

Захід відбудеться за адресою: бульвар Старий, 7, ЖНАЕУ, ауд. 55.

Час  проведення заходу – 10:00.

Контактні особи:

Зінчук Тетяна Олексіївна – керівник проекту (моб. тел. (067) 129-63-39 )

Левківська Лариса Миколаївна – академічний координатор проекту (моб. тел. (067) 499-64-65).

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни