Делегація університету повернулася з триденної робочої поїздки в Польщу. Підписано угоди про співпрацю з Вищою школою агробізнесу (м.Ломжа) та Академією фінансів і бізнесу Вістула (м. Варшава). Досягнуто попередні домовленості щодо реалізації програм подвійних дипломів на рівні бакалавра та магістра, обміну навчальними планами, методичними матеріалами та навчальними посібниками; стажування викладачів з метою підвищення їх наукового рівня, обміну досвідом роботи; обміну студентами для освоєння навчальних програм; сприяння спільній реалізації програми з паралельного навчання українських студентів і випускників, яка передбачає отримання українського і польського дипломів.

В сфері науково-дослідної діяльності домовилися визначити спільну програму наукових досліджень, яка відображає пріоритетні напрями розвитку науки в навчальних закладах; організовувати міжнародні науково-практичні конференції, а також здійснювати публікацію наукових статей у друкованих виданнях університетів, забезпечувати обмін науковими збірниками та монографіями і т.д.