У Житомирському національному агроекологічному університеті  19 травня відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розбудови правової держави в Україні та світі».

Мета  заходу – залучення студентів, аспірантів, учених, практикуючих юристів до науково-практичної дискусії, стимулювання і підтримка наукової діяльності правничої спільноти.

Конференція зібрала понад 170 учасників, серед яких 15 – іноземні науковці та фахівці з Азербайджану, Польщі, Білорусі, США, Туреччини.

З вітальним словом до присутніх звернулися проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку ЖНАЕУ, проф. Романчук Л. Д., декан факультету екології і права, проф. Данкевич Є. М., заступник начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області – Шабінська О. Д.

Відзначимо, що Міжнародна науково-практична конференція відбулася на високому організаційному та науковому рівнях.

Обрана тема науково-практичної конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики.

У зв’язку з актуальністю піднятих питань за результатами конференції буде опублікована збірка матеріалів тез та доповідей учасників конференції.