Круглий стіл  «Європейські програми – можливості для України» влаштували 16 травня на технологічному факультеті Житомирського національного агроекологічного університету.

Відповідний захід у ЖНАЕУ було проведено в рамках відзначення Дня Європи.

Мета круглого столу:

- зрозуміти необхідність єдиної Європи, Європи без кордонів;
 - висвітлити перспективи набуття Україною членства в Європейському Союзі;
 - розуміння того, що визначальним у русі України до Європи є сталий економічний розвиток, економічне зростання.

Україна завжди знаходилася в центрі міжнародної політики. І наразі міжнародною спільнотою їй приділяється значна увага.

Вільній і демократичній Україні знайдеться місце в серці Європи. Для цього важливим є національна єдність. Лише співробітництво може швидше всього привести до світового співтовариства, до європейської і євроатлантичної інтеграції України.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни