29 листопада 2015 року родині Пашковських, які проживають в с. Явне Баранівського району Житомирської області, була передана службова собака породи німецька вівчарка. Ця родина втратила 22 річного сина, бійця 30 бригади в зоні АТО. Лабораторія кінології, в якій функціонує гурток кінолог, є учасником канадсько-українського проекту «Друг героя». Студенти-гуртківці університету виховали собаку по курсу ЗКД (загальний курс дресирування) та КС (караульна служба). Службова собака позитивно прийняла всіх членів сім’ї і почала нести службу по її охороні.

Доцент кафедри мікробіології, вірусології та епізоотології  Бегас В.Л.

Інструктор службового собаківництва, ст. лаборант лабораторії кінології  Лойко В.І.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України