24 листопада на базі Головного територіального управління юстиції в Житомирській області та за сприяння Координаційної ради молодих юристів було проведено Правовий турнір серед вищих навчальних закладів м. Житомира, що здійснюють підготовку юристів. Правовий турнір проходив в рамках тижня права.

Житомирський національний агроекологічний університет представляли студенти спеціальності «Правознавство»: Бальковська Ксенія, Козел Сергій, Спасовська Юлія, Степанчук Богдан, Сторожук Ганна, Шлянін Владислав. Правовий турнір проводився у формі наукової дискусії і вимагав ґрунтовної підготовки учасників до заздалегідь заданих тем. Під час турніру учасники виступали доповідачами, рецензентами, опонентами. Турнір пройшов жваво, студенти не тільки підвищили рівень правових знань, а й отримали досвід ведення наукових дискусій.

Переможцем турніру стала команда «Аргумент» студентів спеціальності «Правознавство» Житомирського національного агроекологічного університету. Вітаємо викладачів та студентів із заслуженою перемогою, бажаємо успіхів та перемог у майбутньому!

Завідувач кафедри правознавства ЖНАЕУ
к.ю.н., доцент Ляшенко Р.Д.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни