25 квітня 2016 року за сприяння УкрІНТЕІ у Міністерстві освіти і науки України відбулася перша зустріч представників вищих навчальних закладів України у рамках циклу навчальних семінарів для фахівців з питань інтелектуальної власності, трансферу технологій та інноваційної діяльності. На семінарі були розглянуті питання набуття прав на об’єкти авторського права та об’єкти промислової власності у ВНЗ; проблеми оцінки, постановки на облік та використання як внеску до статутного капіталу господарського товариства майнових прав інтелектуальної власності; особливості управління об’єктами права інтелектуальної власності у ВНЗ; практичні аспекти розпоряджання правами на об’єкти інтелектуальної власності.

Від університету в роботі семінару взяла участь к.е.н., доцент кафедри економічної теорії та інтелектуальної власності, докторант Литвинчук І. Л.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни