Завідувач кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Юлія Мороз взяла участь у дводенному науково-практичному семінарі «Сучасний викладач у студентоцентричній моделі освітнього процесу університету», який відбувся у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника 3-4 березня 2016 року. Семінар був організований спільно з Міжнародним фондом досліджень освітньої політики в рамках Міжнародного проекту «Інноваційний університет та лідерство: модель діяльності вищих навчальних закладів із забезпечення якості надання освітніх послуг». Учасники семінару обговорили проблеми впровадження в Україні студентоцентричної моделі освітнього процесу, яка є стандартом в європейських вузах.

У рамках програми семінару присутні мали можливість прослухати онлайн виступ директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олега Шарова на тему «Академічна свобода викладача в умовах автономії університетів», а також доповідь Президента Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, кандидата історичних наук, професора Тараса Фінікова «Студоцентрична модель навчання: основні параметри та можливості».

Кафедра бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту