У Житомирському національному агроекологічному університеті 18 травня  провели засідання Науково-технічної ради Науково-інноваційного інституту екології та лісу, участь в якому взяли  викладачі факультету екології і права та факультету лісового господарства.

На  зустрічі зі звітами  щодо проведеної профорієнтаційної роботи виступили декан факультету екології та права Євген Данкевич і його колега з факультету лісового господарства –Василь Турко.

Присутні висловили пропозиції щодо подальших агітаційних акцій, зокрема, наголосили на доцільності залучення студентів Житомирського національного агроекологічного університету до такої діяльності.

Під час засідання було розглянуто проблеми плагіату в освітній та науково-дослідній діяльності. Члени науково-технічної ради активно обговорювали правові аспекти даної проблеми та вносили пропозиції яким чином уникати питань плагіату у майбутньому.

Особливий акцент зробили на необхідності посилення наукової роботи серед викладачів науково-інноваційного інституту.

У сучасному світі ставлять серйозні вимоги до конкретних кількісних показників. Наукову діяльність навчального закладу  можна оцінити через кількість та якість публікацій, індекс цитування у наукометричних виданнях, зокрема Web of Science, SCOPUS.