На вулиці Михайлівській у Житомирі 12 травня 2017 року під відкритим небом провели обласний етап Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів аграрних вищих навчальних закладів “Софіївські зорі – 2017”.

Майже 40 колективів і окремих виконавців вокально-хорового, музичного та хореографічного мистецтва з різних навчальних закладів Житомирщини презентували свою майстерність у конкурсній програмі фестивалю.

Найширше був представлений пісенний жанр. Високій художній рівень показали виконавці естрадної популярної пісні Олександр Випорхонюк, Марія Коваленко, Роман Куницький, Андрій Бабійчук та ансамбль естрадної пісні Житомирського національного агроекологічного університету під керівництвом Михайла Машковського.

Цікаві різнохарактерні твори сучасних композиторів прозвучали у виконанні духових оркестрів Житомирського агротехнічного коледжу та Житомирського національного  агроекологічного університету.

Хореографія була представлена одним танцювальним колективом від кожного навчального закладу. Журі визначило переможців у кожній номінації відповідно до Положення про фестиваль.

Зокрема, студенту ЖНАЕУ Роману Куницькому вручили диплом І ступеня у номінації «Соліст-вокаліст». Також диплом І ступеня в цій номінації має ще один студент агроекологічного університету – Андрій Бойчук. Диплом ІІ ступеня в номінації «Інструментальна музика» отримав духовий оркестр Житомирського національного агроекологічного університету, а диплом І ступеня фестивалю «Софіївські зорі-2017» має ЖНАЕУ в номінації «Ансабль естрадної пісні». Дипломом ІІ ступеня в номінації «Інструментальна музика» відзначили інструментальний ансамбль Житомирського національного агроекологічного університету.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни