Представники Житомирського національного агроекологічного університету  відвідали  12-ту міжнародну конференцію «Енергія з біомаси» та семінар «Співробітництво в сфері біоенергетики Україна – Нідерланди», що проходили протягом 20–21 вересня  2016 року в Києві.

Зокрема, в.о. декана факультету інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету Ярослав Ярош та  його заступник  із наукової роботи Наталія Цивенкова обговорили можливості наукової співпраці та обміну студентами із представниками Університету прикладних наук Саксіон, Нідерланди.

Крім цього, завідувач кафедри механіки та інженерії агроекосистем ЖНАЕУ Савелій Кухарець  виступив на конференції із доповіддю «Біоенергетичні системи в аграрному виробництві», в якій представив наукові здобутки університету із відновлюваної енергетики та розповів про  подальший шлях розвитку такого напрямку в аграрному виробництві.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни