Нові та сучасні: саме такі комп’ютери придбали та встановили на факультеті ветеринарної медицини у Житомирському національному агроекологічному університеті.

Усі вони будуть використовуватися виключно у навчальних цілях, а користуватися ними зможуть усі студенти цього факультету, а при потребі – і студенти технологічного факультету ЖНАЕУ.

Про це під час відкриття комп’ютерного класу 14 грудня 2016 року повідомив декан факультету ветеринарної медицини Анатолій  Ревунець.

Він також додав, що на факультеті діє п’ять кафедр, а кількість студентів за останні роки суттєво збільшилася. Зважаючи на це, було також збільшено ліцензійний обсяг під час вступної кампанії.

«Професійна підготовка лікарів ветеринарної медицини відбувається на базі сучасних стандартів освіти, адаптованих до кращих світових освітніх програм, які володіють теоретичними знаннями і практичними навичками з нових технологій. Головна мета підготовки лікарів ветеринарної медицини полягає у їх конкурентоспроможності на ринку праці – відзначає декан Анатолій Ревунець.– У нас навчається 630 студентів, тож оновлення комп’ютерної техніки дозволить готувати їх ще більш якісно із використанням різноманітних програм. У цьому класі будуть проводитися навчальні пари».

На заході також були присутні: ректор Житомирського Національного агроекологічного університету Олег Скидан, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, проректор із питань економічного розвитку та безпеки Юрій Демяненко, проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук, викладачі і співробітники  фікультету, студенти.

«Це загальнофакультетський комп’ютерний клас. Ми підбирали техніку з такими параметрами, аби вона була актуальна ще протягом 5–7 років. Розуміємо, що наразі  підготовка будь-якого фахівця вимагає використання комп’ютера і певних програм. У ветеринарії без цього не обійтися теж. Намагаємося посилювати і покращувати матеріальну базу університету. У планах – забезпечити новою технікою усі кафедри ЖНАЕУ, але поки мобілізували можливий ресурс і придбали ці 12 комп’ютерів», – розповів ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан.

Після відкриття комп’ютерного класу ректор Олег Скидан провів зустріч із колективом та студентським активом факультету ветеринарної медицини.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни