Шановні студенти!

Кафедра бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Житомирського національного агроекологічного університету запрошує Вас підтримати ініціативу Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» та взяти участь у престижному Всеукраїнському професійному конкурсі «Кращий бухгалтер України 2016».

Конкурс «Кращий бухгалтер України» – це річна сертифікація бухгалтерів, один з наших найбільш значущих проектів, який покликаний допомогти бухгалтерам побудувати успішну кар'єру і отримати заслужену повагу і визнання у керівника та своїх колег.

Конкурс проводиться вже в четвертий  раз і в ньому взяли участь понад 21520 учасників.

Ви сумніваєтеся, чи варто брати участь в конкурсі?

Обов'язково варто:

щоб підтвердити свій професіоналізм та зберегти надійне робоче місце і претендувати на хорошу премію від керівництва, а хто шукає роботу – дає можливість отримати вигідні пропозиції з працевлаштування, тому що роботодавці прагнуть залучати тільки висококваліфікованих фахівців.

Наші сертифікати з року в рік користуються довірою серед роботодавців і дають визнання і повагу серед колег бухгалтерів і співробітників.

Більш того, вони є рекомендаційним листом для складання ідеального резюме бухгалтера, яке підвищує Ваш рейтинг серед претендентів.

Перевірте себе, не зволікайте з реєстрацією та починайте!

Перший етап конкурсу 2016 стартує з 1 вересня.

Для участі в конкурсі й отримання сертифіката необхідно зробити 3 кроки.

1.

вивчити умови участі на сайті www.ua-award.org

2.

натиснути кнопку «реєстрація» та заповнити анкету.

3.

сплатити реєстраційний внесок 200 грн.

Вас очікують:

20 запитань середнього рівня складності;

80 хвилин тестування он-лайн без перерви;

набери 33 і більше балів та отримай сертифікат.

Дата підбиття підсумків першого етапу – 03.10.16 р. у відкритому доступі на сайті конкурсу.

Усі переможці першого етапу конкурсу отримають повідомлення в особистому кабінеті та сертифікат “Головний бухгалтер – експерт у галузі оподаткування та економічної безпеки бізнесу” (для бухгалтерів комерційних підприємств) або «Головний бухгалтер – експерт у галузі фінансового планування та контролю за використанням бюджетних ресурсів» (для бухгалтерів бюджетних установ).

Методичні матеріали. Під час проходження тестування 1-го етапу кожний учасник, котрий вагається із відповіддю на запитання, може ознайомитися з довідковим матеріалом, який допоможе йому відповісти правильно. Для цього потрібно натиснути на спеціальне посилання, що міститься під текстом запитання.

Бажаємо вам перемоги у конкурсі!

Гаряча лінія конкурсу: (067) 522-04-01; (050) 47-48-600; (063) 867-06-30
Багатоканальний: (056) 370-44-25

www.ua-award.org

Наукові конференції