У приміщенні драмтеатру 11 вересня відбувся фінал чемпіонату КВН Житомирщини серед команд, які показали себе найкраще за результатами попередніх ігор сезону.

Тема фінальної гри – «З Днем Народження, Житомир». Свій гумор та мініатюри КВНщики могли представити під час чотирьох конкурсів: візитка («Вас вітає Житомир»), біатлон («Жарти по-житомирськи»), розминка із залом, музичне домашнє завдання («Святковий концерт до Дня міста»).

Найкращими, на думку журі, були дві команди – з Житомирського національного агроекологічного університету та Житомирського інституту культури і мистецтв. Вони мали по 25 балів рівно, втім додаткове голосування визначило остаточного чемпіона КВН-сезону.

Таким чином, ще 5 голосів журі вивели у переможці чемпіонату команду ЖНАЕУ – «Житомирський стандарт».

Нагадаємо, що «Житомирський стандарт» – студентська збірна команда КВН із різних факультетів агроуніверситету, володарі кубку ректора ЖНАЕУ, призери весняного кубку КВН Житомирщини, фіналісти чемпіонату Житомирщини та Одещини.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України