У стінах Житомирського національного агроекологічного університету відбулася виїзна художня виставка з фондів Кмитівського музею образотворчого мистецтва ім. Й. Д. Буханчука.

Зокрема, представлено роботи О. Андрущенко, А. Бисторова, А. Бондарець, В. Дзюбенка, Ю. Камишного, Ю. Каргаполова, П. Осовського, М. Петрова та багатьох інших.

Поряд з цим працівники музею для всіх охочих провели лекцію «Мова образотворчого мистецтва та поняття про стилістичні ознаки в мистецтві».

Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й. Д. Буханчука – це справжня перлина Житомирщини з експозиційною площею 2000 м2 та оригінальною архітектурою, яка дає можливість знайомитися з творами живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва та скульптури. Загальна колекція музею сягає понад 3000 експонатів.

Приємно, що поряд з навчальним процесом в університеті на постійній основі проходять заходи з формування та розвитку естетичного смаку молоді. Кожен, хто оглянув експозицію мав можливість ознайомитися з оригінальними творами представників різних національних шкіл мистецтва та отримати емоційний заряд.

відділ соціального та гуманітарного розвитку
(О. М. Вознюк)