Крок до співпраці Україна - ЄС у дослідницько-інноваційній сфері

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР

"Підвищення рівня участі України у Рамковій програмі ЄС з досліджень та інновацій "Горизонт 2020"

2 жовтня 2015 р.

Житомир, Україна

Національні контактні пункти Програми ЄС з досліджень та інновацій “Горизонт 2020” при НАН України та Житомирський національний агроекологічний університет МОН України спільно проводять у м. Житомирі Інформаційний семінар на тему: “Підвищення рівня участі України у Рамковій програмі ЄС з досліджень та інновацій “Горизонт 2020”.

Цей інформаційний захід організовується з метою поширення інформації щодо можливостей участі у Програмі  ЄС “Горизонт 2020” та розвитку вітчизняного дослідницького потенціалу в контексті інтеграції України до загальноєвропейського дослідницького простору. Семінар розрахований на участь у ньому передусім представників освітніх, науково-дослідних інституцій, представників громадських та інших недержавних організацій, МСП, державних органів влади та індивідуальних дослідників, які зацікавлені в ознайомленні з можливостями участі колективів України у програмі ЄС “Горизонт 2020”, зокрема, з умовами підготовки та подачі проектних пропозицій в рамках  конкурсів у 2016-2017 рр. за міждисциплінарними напрямами, соціально-економічною та гуманітарною тематикою тощо.

Інформаційний семінар проводять керівники Національних контактних пунктів, експерти, добре обізнані з правилами і процедурами програми ЄС “Горизонт 2020”, а також з практикою підготовки успішних проектів. Також передбачається надання відповідних консультацій з питань підготовки та подання заявок (див. програму заходу).

Інформаційний семінар відбудеться в Житомирі 2 жовтня 2015 року за адресою:

м. Житомир, бульвар Старий, 7. Ауд. 55.

Програма

11.45-12.00

Реєстрація учасників

ВІТАЛЬНЕ СЛОВО

12.00-12.05

Олег Васильович СКИДАН, д.е.н., в.о. ректора Житомирського національного агроекологічного університету

12.05-12.50

Нормативно-правові засади участі українських вчених в програмі ЄС“ГОРИЗОНТ 2020”.

Дослідницькі інфраструктури: огляд найближчих конкурсів

Марина Ярославна Гороховатська,

к.хім.н., вчений секретар Науково-організаційного відділу Президії НАН України, керівник НКП “Дослідницькі інфраструктури”

12.50-13.20