24 січня 2016 року на базі Житомирського національного агроекологічного університету в приміщенні факультету лісового господарства обласним Інститутом післядипломної педагогічної освіти і кафедрою хімії ЖНАЕУ було проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. В обласній олімпіаді взяли участь 135 учнів 8-11 класів –переможців районних і міської олімпіад Житомирської області. До складу журі олімпіади входили викладачі екологічного та агрономічного факультетів ЖНАЕУ і КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства». Голова журі – завідувач кафедри хімії, доктор педагогічних наук, професор Заблоцька О.С.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України