Заснований ще у серпні 1997 року факультет екології та права Житомирського національного агроекологічного університету нині проводить набір студентів на перший курс.

На вибір абітурієнтів кілька спецільностей: «Екологія», «Право», «Водні ресурси та аквакультура».

З майбутніми студентами під час вступної кампанії-2016, що триває до 27 липня, особисто спілкується декан факультету Євген Данкевич. Розповідає про особливості вступу, переваги тієї чи іншої спеціальності,  можливості для розвитку і працевлаштування.

«Наш диплом – запорука вашого успіху, – впевнено говорить декан факультету екології і права ЖНАЕУ Євген Данкевич. – Ми запрошуємо на денну та заочну форми навчання. У структурі нашого факультету 5 кафедр, функціонує ряд навчально-наукових лабораторій, а навчальний та виховний процес забезпечує кваліфікований колектив, до складу якого входить 4 професори, доктори наук, понад 40 доцентів, кандидатів наук. Наші студенти  отримують знання і практичний досвід завдяки тісній співпраці факультету із підприємствами та установами відповідного спрямування. Ті, хто здобувають освіту за напрямом підготовки «Екологія», можуть працювати в лабораторіях якості різних видів виробництва, державних органах, управлінні охорони навколишнього середовища, екологічній інспекції, науково-дослідних установах та вищих навчальних закладах. Студенти набувають професії лаборантів, рибоводів, технологів із виробництва продукції аквакультури, іхтіологів, гідробіологів, держінспекторів рибоохорони, якщо мова йде про нашу нову спеціальність – «Водні ресурси та аквакультура». Ліцензійний обсяг (набір на І курс) на цю спеціальність – 50 осіб: по 25 на денну та заочну форми навчання. Спеціальність «Право» дозволяє працювати помічником голови суду, державним виконавцем, консультантом нотаріальної контори, судовим розпорядником, інспектором, дізнавачем правоохоронних органів».

Вартість навчання на факультеті екології та права ЖНАЕУ можна дізнатися у відповідному розділі на сайті університету. Також там є уся інформація про обсяг держзамовлення на кожну спеціальність.

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРАВА: 10008 Житомир, бульвар Старий, 7, навчальний корпус № 2, кім. 88-а, телефони: (0412) 37–46–84; +38 (093) 390–68–90; +38 (097) 753–49–43.