Наглядову раду, яку утворили при Житомирському національному агроекологічному університеті, очолив депутат  обласної ради, генеральний директор ПП «Галекс-Агро» та засновника найбільшого не  лише в Україні, але й у Європі, підприємства з переробки органічної молокопродукції «Органік-Мілк» -  Олександр Ющенко. До слова,  у січні 2015 року Указом  Презедента України  він був нагороджений   орденом «За заслуги» І ступеня.

Відомо, що новостоврений орган  у першу чергу здійснюватиме нагляд за управлінням майном ЖНАЕУ, додержанням мети його створення, а також займатиметься  розв'язанням перспективних завдань  розвитку університету.

«Наглядова рада допомагатиме вирішувати питання із залученням  фінансових ресурсів для забезпечення діяльності навчального закладу з основних напрямків розвитку і здійснюватиме контроль їх використання,- повідомляє ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан.  -  Крім цього,  сприятиме ефективній взаємодії  агроуніверситету з державними органами та органами місцевого самоврядування, науковою громадськістю, суспільно-політичними організаціями та суб'єктами господарської діяльності в інтересах розвитку й підвищення якості освітньої діяльності  та конкурентоспроможності вузу.  Разом з тим, Наглядова рада здійснюватиме і громадський контроль за   діяльністю нашого університету та інші завдання».

До складу Наглядової ради  увійшли  політики різного рівня, депутати, успішні підприємці  та бізнесмени, фахівці із різних галузей.

Зокрема, серед них -  народний депутат України Ірина Суслова, депутат Житомирської облради, директор Агрофірми «Єрчики», Герой України Володимир Дідківський, перший заступник голови Житомирської облради Володимир Ширма,  екс-міністр юстиції, ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук,  гендиректор ТОВ ТК «Полісся-Продукт», депутат Житомирської міськради Олександр Ракович, депутат  облради, голова обласної організації Народної Партії Микола Рудченко,  заступник голови правління корпорації «Сварог-Вест-Груп» Микола Дячук,  директор КП «Облархпроект» Житомирської обларади, голова галузевої організації «Асоціація роботодавців-будівельників» Віктор Загладько,  депутат  облради, голова асоціації ветеринарних лікарів Житомирської області Сергій Орлюк,  начальник управління агропромислового розвитку Житомирської  ОДА Руслан Кирилюк,  директор ТОВ «Райз-Полісся» Володимир Левківський,  керівник СФГ «Демитра» Дмитро Ткаченко,  заступник директора ПСП «Граніт» Юрій Сидорчук.

В Житомирському національному агроекологічному університеті сподіваються, що співпраця із командою тих, хто вже встиг завоювати авторитет та визнання, досягнути значих успіхів,  дозволить реалізувати велику кількість  проектів, а спільні напрацювання навчального закладу та Наглядової ради позитивно відобразяться на подальшій діяльності та розвитку агроуніверситету.