15 червня 2016 року на базі ТОВ «Вега Агро» Брусилівського району Житомирської області відбувся «День поля – 2016: сучасні сорти озимої пшениці та технології виробництва високоякісного зерна і насіння».

У семінарі взяли активну участь співробітники Житомирського національного агроекологічного університету: декан факультету екології і права д. е. н., проф. Є. М. Данкевич, к. с.-г. н., доцент С. І. Матковська та студенти факультету екології і права.

Своїм баченням інтенсифікації сільськогосподарського виробництва та його екологізації ділилися науковці Інституту фізіології рослин і генетики НАН України д. с.- г. н., академік НААН України М. М. Гаврилюк, Інституту захисту рослин НААН д. с.-г. н. С. В Ретьман., представники Інституту сільського господарства Полісся НААН.

Працівники управління агропромислового розвитку Житомирської обласної державної адміністрації, співробітники Державної інспекції сільського господарства у Житомирській області та керівники аграрних підприємств Житомирської області обговорили перспективи подальшої співпраці , з метою підвищення ефективності господарської діяльності.

На семінарі розглядалися питання сучасного стану агропромислового виробництва та перспективи його розвитку, екологізація виробництва, можливості запровадження органічного виробництва зернових культур на Житомирщині. Під час семінару відбувся виїзд на дослідне поле і практичний показ кращих адаптованих сортів озимої пшениці різного типу й органічних методів вирощування у ТОВ «Вега Агро», а також огляд сучасного зерносушильного комплексу ПП «Еко-2», обладнаного екологічним теплогенератором на альтернативному  твердому типі палива.

Учасники семінару наголосили на необхідності посилення співпраці між державними установами, сільськогосподарськими товаровиробниками та науковими установами, з метою інтенсифікації виробництва та розвитку сільських територій.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України