Делегація Житомирського національного агроекологічного університету на чолі з ректором д.е.н., проф. О. В. Скиданом взяла  участь у заходах, присвячених ювілею заснування Поліського державного університету (м. Пінськ, Білорусія) та у VII Міжнародній науково-практичній конференції з питань фінансової і банківської економіки. Членами делегації були перший проректор, проректор з навчальної роботи Ю. С. Цал-Цалко, завідувач кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Ю. Ю. Мороз, начальник відділу міжнародних зв’язків П. Г. Поплавський.

Результатом візиту стало підписання угоди між університетами про співпрацю у науковій та освітній діяльності, розвитку інноваційних форм навчально-виховного процесу, організації спільних наукових та науково-практичних заходів та подій.

Члени делегації ознайомилися з діяльністю університету та його структурних підрозділів, відвідали спортивний комплекс університету та товариський хокейний матч, що відбувся між факультетськими командами. Приємним подарунком для гостей була екскурсійна програма містом, організована факультетом банківської справи.