«Дебют першокурсника» – захід ЖНАЕУ, з якого починається студентське життя. Ця найяскравіше і значиме свято в житті студентів-першокурсників нашого університету. Першокурсник, як повноправний студент, готується до найпершого і, напевно, до самого відповідального заходу студентського життя, де він може і себе показати, і на інших подивитися.

Дебют першокурсника – це фестиваль талантів новоприбулих студентів в наш університет. Свої здібності студенти показують в різних напрямках: вокальний; хореографічний; КВК; інструментальний; оригінальний; відеоролик тощо.

Однак дню виступу, передують тижні підготовки, під час яких команди факультетів день і ніч репетирують, знайомляться і освоюють всі радощі студентського життя. Це яскрава і пам'ятна подія, якої з нетерпінням чекають не тільки дебютанти фестивалю, а й студенти старших курсів, а також викладачі університету.

У кожному Дебюті народжуються нові голоси, нові номери, зявляються нові таланти і море позитивних емоцій. Кожен факультет, кожна спеціальність прагне розкрити своїх першокурсників, переживає і хвилюється за своє молоде поповнення – адже це свято кожного разу починається з чистого аркуша.

Ось і цього року наш університет осяявся яскравими студентськими талантами на сцені з гарним ім’ям – Дебют першокурсника!

Веселі жарти, гра слів, яскраві сценки – все, чим наповнене життя студента, – цим були насичені виступи. Барвисті презентації кожного факультету не залишили сумнівів – кожен студент-першокурсник є унікальним, креативним, розумним і на рідкість кмітливим!

Зал вибухав сміхом, свистом, оплесками – всі щиро раділи за те, що в дружну сім’ю університету прийшли такі чудові, талановиті, красиві хлопці та дівчата, готові вчитися і розвиватися.

Під бурхливі оплески учасників та глядачів першокурсникам в. о. ректора О. В. Скидан та декани факультетів нашого університету почесно вручили залікові книжки, які цього року мають ексклюзивний дизайн.

Відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)