Слово «армрестлінг» останнім часом чуємо дедалі частіше. Це вид спорту, який з’явився в Україні порівняно недавно. «Тренування з армрестлінгу значно відрізняється від тренувань з усіх інших видів спорту, а наполегливе тренування веде до вершин успіху», – розповідає студент факультету обліку та фінансів групи О-15-1стн ЖНАЕУ Дмитро Луцишин.

З 19-ти років він почав займатися армспортом та паурліфтингом професійно, але обрав професію бухгалтера. Закінчив Кам'янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат, вступив до ЖНАЕУ, і зовсім про це не шкодує, адже опанував і здобуває багато корисних і нових знань. Дмитро займається армспортом із 2012 року і весь свій вільний від занять час проводить на тренуваннях. Це те, що він робить із задоволенням, хоча доводиться багато працювати. Але хлопець щасливий, бо має змогу займатися тим, що справді подобається. Вираз Конфуція «оберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті» – саме про нього. Адже спортом займається для душі, про що і свідчать його досягнення та здобутки: кандидат у майстри спорту України з паурліфтингу; срібний призер чемпіонату України на ліву руку і бронзовий призер чемпіонату України на праву руку; кандидат у збірну України з армспорту; учасник чемпіонату світу з армрестлінгу, що проходив у жовтні 2014 року в Польщі (м. Пуцк) – 10 місце; учасник чемпіонату Європи з армспорту у червні 2015 року в Болгарії (м. Софія), де зайняв 5 місце; чемпіон області серед спортсменів з УОРА. За свої досягнення та здобутки він завдячує к. н. з фіз. Вих.. Бойку Дмитру Володимировичу, тренеру Мінгазову Руслану Ріфовичу, головному тренеру збірної Житомирської області, заслуженому тренерові України, чемпіону світу з армспрорту Данюку Геннадію Дмитровичу.

Хочеться побажати Дмитру міцного здоров’я, терпіння, успіху, які потрібні йому на чемпіонаті світу, що відбудеться у Польщі в листопаді 2015 року.