Керівників та працівників аграрних і харчових підприємств Житомирщини запрошують до участі в тренінгах за програмою проекту «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агрохарчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України».

Тренінги для  спеціалістів підприємств аграрного, агропереробного секторів, а також викладачів вишів аграрного профілю проходять на базі Національного університету біоресурсів та природокористування України.

Проект виконується Агентством ООН з питань промислового розвитку (ЮНІДО) за підтримки Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) і триватиме до травня 2016 року.

Перші 25 слухачів тренінгу вже прослухали лекції, виконали вправи та практичні заняття із використання сонячної, вітрової енергії, енергії біомаси, ознайомилися з принципами енергоаудиту, засадами державної політики у сфері відновлюваної енергетики та енергозбереження, кращим світовим досвідом впровадження ВДЕ на виробництві.

За результатами тренінгу учасники отримали дипломи НУБіП з підвищення кваліфікації за профілем тренінгу, а також сертифікати проекту ЮНІДО.

Відзначимо, що тренінги проводять науковці із Інституту відновлюваної енергетики НАН України, НУБіП України, Житомирського національного агроекологічного університету, ННТУ КПІ та представники інших вишів та організацій.