Для студентів агрономічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету лікар-фтизіатр Марія Чуб прочитала лекцію на тему «Туберкульоз та його профілактика.

24 березня 2017 року у  Києві, в “Українському домі”, відбувся всеукраїнський Земельний форум. У заході взяли участь фермери, представники аграрних асоціацій, органів місцевого самоврядування, профільні експерти. Під час форуму відбулося обговорення дорожньої карти земельної реформи.

У зв’язку з організацією 29 березня 2017 р. на базі Житомирського національного агроекологічного університету засідання Ради з питань аграрної освіти Міністерства освіти і науки України, засідання Вченої ради ЖНАЕУ переноситься на 30 березня 2017 р. о 14.00 год. (актова зала).

За підсумками попереднього рецензування галузевою конкурсною комісією та захисту роботи у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» у 2016/2017 н. р. секція «Інноваційний та інвестиційний менеджмент» з науковою роботою «Родова садиба – інноваційно-інвестиційний підхід до управління зайнятістю на сільських територіях» студентка Житомирського національного агроекологічного університету Ващенко Антоніна Олександрівна визнана переможцем та отримала диплом ІІІ ступеня.

Згідно з наказом МОН України від 9.12.2016 р. № 1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади» Житомирський національний агроекологічний університет 24-26 травня проводить ІІ етап  Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Лісове господарство» серед студентів вищих навчальних закладів. Місце проведення олімпіади: навчальний корпус факультету лісового господарства ЖНАЕУ та навчальна база на філії факультету ДП «Житомирське ЛГ».

Житомирський національний агроекологічний університет протягом останніх років активно налагоджує партнерські стосунки не лише з вітчизняними ВНЗ, підприємствами та установами, а й закордонними навчальними закладами. Наразі ЖНАЕУ проводить спільну роботу з науковцями понад півсотні  університетів, фондів та науково-дослідних установ із 19-ти країн, серед яких  Швейцарія, Норвегія, Болгарія, Франція, Ізраїль, Італія, Грузія, Німеччина, Литва, Латвія, Польща, Японія, Узбекистан, Білорусь та інші.

На  базі Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва протягом 16–17 березня проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2016/2017 навчальному році з напряму «Агрономія».

Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Статистика» проводиться щороку серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з метою підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів. Цьогоріч олімпіада проводиться у два етапи: I етап – у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації; II етап – на базі Національної академії статистики, обліку та аудиту відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 №1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році».

16 березня 2017 р. в Житомирі відбулася головна бізнес-подія місяця, організована компанією ITUA – лідером українського ринку інтернет-комунікацій.У семінарі на тему „Формула сайту: нові методи просування магазинів, або як перейти із оффлайну в онлайн”, присвяченому проблематиці ефективної організації бізнес-процесів у сфері електронної комерції, вдруге поспіль взяли участь студенти спеціальності „Маркетинг” ЖНАЕУ та викладачі випускової кафедри.

Студентка ЖНАЕУ стала переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Підприємництво», який 21–22 березня проходив на базі ЖДТУ.

У Житомирському національному агроекологічному університеті 17 березня відбувся урочистий випуск студентів технологічного факультету.

Зокрема, ректор ЖНАЕУ Олег Скидан вручив дипломи   інженерам-технологам зі спеціальності «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва».

29 березня 2017 року о 14:00 актова зала

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Результати зимової сесії студентів у 20162017 н. р. та напрями поліпшення якості підготовки фахівців за спеціальностями університету. Доповідають: декани факультетів, Цаль-Цалко Ю. С. – проректор з навчальної роботи.
  2. Про результати додаткового набору на заочну форму навчання з 1 до 7 березня 2017 року. Доповідає Вербельчук С. П. – відповідальний секретар приймальної комісії.

20 студентів ЖНАЕУ складали тест на базове володіння англійською мовою (Key English Test ). Цей екзамен проводиться спеціальним підрозділом Кембриджського університету та дає можливість студентам підтвердити свої знання англійської мови на міжнародному рівні.

Пройти практику, а також  стажування із подальшим працевлаштуванням можуть студенти Житомирського національного агроекологічного університету в компанії «Кернел».

Про це під час зустрічі у ЖНАЕУ 15 березня повідомив представник агрокомпанії Сергій Кошель.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України