Під такою назвою пройшов конкурс творчих робіт учнів шкіл та студентів університету. З роботами учасників можна ознайомитися в читальному залі періодики. Виставка триватиме до 10 грудня 2016 р.

З нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Житомирському національному агроекологічному університеті відбувся відкритий студентський молодіжний інформаційний форум на тему «Медики і громадськість об’єднують зусилля у попередженні ВІЛ/СНІДу в молодіжному середовищі» та соціальний ярмарок серед студентської молоді.

30 листопада 2016 року кафедрою правознавства факультету екології і права та Координаційною радою молодих юристів при головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області, за сприяння Головного територіального управління юстиції у Житомирській області було проведено круглий стіл на тему «Захист прав людини і громадянина в Україні та зарубіжних країнах».

29 листопада 2016 року відбулася ІХ міжфакультетська науково-пізнавальна конференція викладачів і студентів кафедри хімії факультету екології і права ЖНАЕУ, вчителів хімії та учнів Житомирського екологічного ліцею № 24 на тему «Хімічні аспекти екології».

У Житомирському національному агроекологічному університеті 23 листопада 2016 року відбулася cтудентська науково-практична конференція «Менеджмент в аграрному секторі економіки: теорія та практика інноваційного розвитку», організована кафедрою менеджменту організацій і адміністрування ім. М. П. Поліщука за участі викладачів, докторантів, аспірантів та студентів.

У ЖНАЕУ відбулася VІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕЦІЯ науково-педагогічних працівників, молодих вчених, аспірантів, магістрів, та студентів «Передові технології виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, енергозбереження та забезпечення тепловою й електричною енергією. Перспективи та проблеми впровадження в сільське господарство Полісся».

На базі НМЦ «Агроосвіта» 23 листопада  2016 року провели Міжнародну науково-практичну конференцію «Роль аграрних вищих навчальних закладів у розвитку малих форм господарювання як фактора соціально-економічної стабільності сільських територій та самозайнятості населення».

У сесійній залі Житомирської міської ради 23 листопада  2016 р. відбулося закриття 44 сесії Муніципальної освітньої програми для молоді «Школа місцевого самоврядування».

До 83-ої річниці Голодомору в Україні у Житомирському національному агроекологічному університеті було проведено ряд  заходів за участю студентів та викладачів.

Зокрема, на технологічному факультеті ЖНАЕУ 24 листопада 2016 року відбулася  виховна година  «Запалимо свічку», присвячена пам'яті тієї частини українського народу, яка загинула мученицькою смертю від Голодоморів  1932–1933, 1921–1922, 1946–1947 років.

30 листопада 2016 року о 14:00 актова зала

РОЗШИРЕНЕ  ЗАСІДАННЯ   ВЧЕНОЇ   РАДИ  ЗА УЧАСТІ ЗАВІДУВАЧІВ  КАФЕДР

23  листопада на базі факультету лісового господарства ЖНАЕУ була проведена  ІV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрів, аспірантів і молодих вчених, що присвячена 15-річчю із дня заснування факультету лісового господарства. Участь у конференції взяли понад 170 учасників із 17 навчальних закладів та наукових установ України.

На базі хіміко-аналітичної лабораторії кафедри хімії факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету 24 листопада  відбулася зустріч з керівниками фермерських господарств області.

24 листопада 2016 року відбулося чергове засідання науково-технічної ради науково-інноваційного інституту екології та лісу.

Головною метою засідання було затвердження звітів аспірантів про виконання науково-дослідної роботи за рік. Із доповідями виступили:

У народознавчому комплексі кафедри суспільних наук факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету 22 листопада відбувся екскурс «Старожитності українського села».