Науковці Житомирського національного агроекологічного університету – професор Зінчук Т. О., доценти Данкевич В. Є., Куцмус Н. М., Ковальчук О. Д. та Усюк Т. В. взяли участь у Міжнародній науково-технічній конференції “Розвиток земельних відносин та організаційно-економічне, правове, технологічне забезпечення агропромислового комплексу України”, яка проходила на базі “Всеукраїнського науково-навчального консорціуму” в місті Вінниця.

Ректор Житомирського національного агроекологічного університету 24 травня  2017 року привітав студентів, які стали учасниками та переможцями ІІ туру Всеукраїнських олімпіад, що проходили у різних ВНЗ країни протягом кількох останніх місяців.

Житомирський Національний Агроекологічний Університет оголошує прийом до аспірантури на 2017-2018 навчальний рік за державним замовленням та за контрактом з відривом від виробництва та без відриву від виробництва з таких спеціальностей:

На базі факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету 25 травня пройшла XIII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених „Наука. Молодь. Екологія – 2017”.

23 травня 2017р. відбулося святкування 40-річчя Сумського національного аграрного університету, на яке, здається, зібралася вся Україна. Один з наймолодших аграрних вищих навчальних закладів має значні здобутки та стратегічні цілі розвитку, серед яких головними визначено сприяння сталому розвитку, впровадженню інновацій та становленню сільських територій за сприяння місцевих громад. Спільні інтереси у поширенні органічного виробництва, розвитку сільських територій, інновацій та підприємництва є предметом тривалої дружби між викладачами, співробітниками та студентами ЖНАЕУ та СНАУ.

Емоційно, цікаво, динамічно, пізнавально та корисно – саме так можна охарактеризувати перший Житомирський регіональний молодіжний дебатний турнір, який відбувся минулого тижня.

Перевірити свої знання з польської мови мали змогу учасники ІV загальноукраїнського диктанту  «Я пишу, Ти пишеш, Ми пишемо польською мовою», який 21 травня провели на базі Житомирського національного агроекологічного університету.

 З 16 по 18 травня  на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України в місті Києві проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» і спеціальності «Технології виробництва та переробки продукції тваринництва».

16 травня 2017 року в Житомирському національному агроекологічному університеті вперше на базі кафедри аналізу і статистики імені І. Поповича проведено Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Соціально-економічні проблеми аграрного розвитку регіонів». Кафедра аналізу і статистики імені І.  Поповича досліджує регіональні проблеми аграрної сфери економіки. Тому метою конференції є ознайомлення з результатами наукових досліджень та обмін думками щодо вирішення актуальних проблем регіонального розвитку аграрної сфери економіки.

У Житомирському національному агроекологічному університеті 18 травня  2017 року проходила Всеукраїнська науково-практична конференція «Формування та розвиток сучасної моделі біоекономічної системи на сільських територіях».

У Житомирі протягом 19–20 травня масштабно відзначали Дні Європи. У рамках заходів, що проходили на Михайлівській, відбулася публічна дискусія "Європейські цінності. Досвід добросусідства", модератором якої став відомий журналіст, редактор «Громаського радіо» Андрій Куликов.

У Національному університеті біоресурсів і природокористування України 19 травня 2017 року завершилася триденна ХІІІ Міжнародна наукова конференція «Раціональне використання енергії в техніці», присвячена 86-й річниці від дня народження інженера Миколи Момотенка.

З 1 березня по 30 квітня 2017 р. Житомирським національним агроекологічним університетом було оголошено екологічний конкурс творчих робіт «Майбутнє планети», покликаний ознайомити учасників з проблемами кліматичних змін та антропогенного навантаження на планеті Земля, а також важливістю збереження водних, лісових та інших природних ресурсів, сформувати світогляд щодо напрямів вирішення найскладніших завдань, що стоять перед населенням всього світу наразі, проілюструвати красу рідного краю та важливість турботливого ставлення людини до навколишнього простору, формувати відповідальність особистості за свої дії та своє життя.

Корисні посилання

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки 
України

Баннер Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України


Центр Полісся Органік

 

ЕРК Відродження

 

Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект