27 лютого 2017 року о 14:00 год. актова зала

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Конкурсні питання.
  2. Затвердження фінансового звіту університету за 2016 рік. Доповідає головний бухгалтер Савченко Р. О.
  3. Оптимізація структурних підрозділів університету. Доповідає ректор університету Скидан О. В.
  4. Різне.

Цієї зими дипломи магістрів у Житомирському національному агроекологічному університеті отримали близько 600 студентів.

Останніми естафету урочистого  вручення дипломів 17 лютого перейняли випускники факультету ветеринарної медицини.

Дізнатися більше про випічку хліба, виробництво олії  та продукцію бджільництва, приготування фіточаїв і молочних продуктів, дресуру собак у домашніх умовах, організацію садово-паркового господарства чи власного бізнесу,  а ще спробувати провести хіміко-аналітичні дослідження і експрес-аналізи, а також щеплення та формування крон плодових дерев і навіть попрацювати над створенням власного унікального сучасного бренду могли школярі  Житомира й області під час регіонального проекту «Професійна платформа-2017».

Одна з найавторитетніших світових експертних груп Webometrics опублікувала рейтинги вищих навчальних закладів станом на січень 2017 року. Серед 341 вишу України, що увійшли до рейтингу, Житомирський  національний агроекологічний університет зайняв 122 місце.

Регіональний проект «ПРОФЕСІЙНА ПЛАТФОРМА-2017/PROFESSIONAL PLATFORM-2017» проходитиме 17 лютого 2017 р. о 13.00 на базі ЖНАЕУ, м. Житомир, бульвар Старий, 7 (актова зала).

Майже 600 випускників  Житомирського національного агроекологічного університету 31 січня отримали дипломи ОКР «Магістр» денної та заочної форм навчання.

Документи  про здобуту освіту під час урочистого свята їм вручали ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, а також  проректор з навчальної роботи ЖНАЕУ  Юзеф Цаль-Цалко.

У Житомирському національному агроекологічному університеті на базі Науково-інноваційного інституту агротехнологій та землеустрою спільно із Управлінням агропромислового розвитку Житомирської  ОДА та Асоціацією фермерів та приватних землевласників  Житомирщини 27 січня  провели науково-практичну конференцію фермерів та приватних землевласників області.

«Дякую, що свого часу ви захотіли бути студентами нашого університету і саме нашого факультету. Впевнений, що проведені тут роки допоможуть вам реалізуватися у професійному житті, адже, зі своєї сторони, керівництво і викладачі факультету зробили усе для цього», – такими словами своє привітання розпочав декан факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету Василь Турко.

31 січня 2017 року в актовій залі Житомирського національного агроекологічного університету відбудеться урочиста церемонія свята, в якому переплелися радість і смуток, спогади і мрії років юності, свята – з нагоди вручення дипломів студентам-випускникам.

Міністерство закордонних справ Румунії надає 85 стипендій на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «магістр», «доктор» у вищих навчальних закладах Румунії особам з країн, що не є членами Європейського Союзу. Пропонуються спеціальності: політичні та адміністративні науки, освіта, румунська культура і цивілізація, журналістика, технічні науки, нафта і газ, сільськогосподарські науки, ветеринарна медицина, архітектура, мистецтво.

У рейтингу сайту webometrics.info Житомирський національний агроекологічний університет знаходиться  на 46-ому місці серед українських ВНЗ по кількості цитувань у «Google Scholar» та на 3511-му місці – серед світових.

Загалом у рейтингу  представлено 5000 університетів з усього світу, з них лише 99   - українські. До слова,   крім  ЖНАЕУ, у  переліку також є Житомирський державний технологічний університет і Житомирський державний університет ім.І.Франка.

25 січня 2017 року о 11.00 год. корпус факультету лісового господарства аудиторія 13

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ЗА УЧАСТЮ ЗАВІДУВАЧІВ КАФЕДР ТА КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ