Понад півтисячі студентів різних курсів та усіх факультетів Житомирського національного агроекологічного університету взяли участь у ХХІ Спартакіаді, що проходила у навчальному закладі протягом квітня-березня.

До програми  змагань було включено десять видів: баскетбол, волейбол (чоловіки, жінки), шахи, настільний теніс, гирьовий спорт, пауерліфтинг, міні-футбол (чоловіки, жінки), бадмінтон.

Із результатами 150 балів – перше місце на Спартакіаді завоював технологічний факультет. У студентів-спортсменів факультету екології та права 141 бал – друге призове місце. «Бронзу» змагань – 136 балів отримав агрономічний факультет.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України